Anders in de peilingen

Anders staat momenteel gemiddeld op 6,5%, het gemiddelde van de recentste peiling van elke peiler die het afgelopen jaar actief was. De nieuwste daarvan is die van Ipsos, op 15 september 2026. Dat is een verlies van 2,3 punten sinds de laatste verkiezingsuitslag. Het peilinggemiddelde stond het hoogst op 15,8% in 2015 en het laagst op 5,6% in 2026. De beste verkiezingsuitslag was 15,5% in 2014, de slechtste 8,8% in 2024.

Peilingverloop

Laatste peiling per peiler
PeilerAandeel (%)Datum
Ipsos6,1%2026-09-15
Kantar8,0%2024-02-08
Cluster179,2%2024-05-31
Dedicated12,7%2017-06-27
AQ Rate12,0%2014-12-05
ULB/UAntwerpen6,9%2026-04-05
iVox7,6%2024-01-22
Federale verkiezingen 2024 (Vlaanderen)8,8%2024-06-09