Nieuw-Vlaamse Alliantie in de peilingen

Nieuw-Vlaamse Alliantie staat momenteel gemiddeld op 25,4%, het gemiddelde van de recentste peiling van elke peiler die het afgelopen jaar actief was. De nieuwste daarvan is die van Ipsos, op 15 september 2026. Dat is een verlies van 0,2 punten sinds de laatste verkiezingsuitslag. Het peilinggemiddelde stond het hoogst op 38,4% in 2014 en het laagst op 19,9% in 2020. De beste verkiezingsuitslag was 32,4% in 2014, de slechtste 24,8% in 2019.

Peilingverloop

Laatste peiling per peiler
PeilerAandeel (%)Datum
Ipsos23,0%2026-09-15
Kantar20,6%2024-02-08
Cluster1719,6%2024-05-31
Dedicated27,1%2017-06-27
AQ Rate28,0%2014-12-05
ULB/UAntwerpen27,7%2026-04-05
iVox22,7%2024-01-22
Federale verkiezingen 2024 (Vlaanderen)25,6%2024-06-09