Vooruit in de peilingen

Vooruit staat momenteel gemiddeld op 12,9%, het gemiddelde van de recentste peiling van elke peiler die het afgelopen jaar actief was. De nieuwste daarvan is die van Ipsos, op 15 september 2026. Dat is een verlies van 0,1 punten sinds de laatste verkiezingsuitslag. Het peilinggemiddelde stond het hoogst op 16,8% in 2022 en het laagst op 9,5% in 2017. De beste verkiezingsuitslag was 14,0% in 2014, de slechtste 10,4% in 2019.

Peilingverloop

Laatste peiling per peiler
PeilerAandeel (%)Datum
Ipsos12,9%2026-09-15
Kantar14,7%2024-02-08
Cluster1713,0%2024-05-31
Dedicated9,5%2017-06-27
AQ Rate16,0%2014-12-05
ULB/UAntwerpen12,9%2026-04-05
iVox12,8%2024-01-22
Federale verkiezingen 2024 (Vlaanderen)13,0%2024-06-09