Vlaams-rechts

Vlaams-rechts staat momenteel gemiddeld op 49,7%, het gemiddelde van de recentste peiling van elke peiler die het afgelopen jaar actief was. De nieuwste daarvan is die van Ipsos, op 15 september 2026. Dat is een winst van 2,3 punten sinds de laatste verkiezingsuitslag. Het peilinggemiddelde stond het hoogst op 51,2% in 2025 en het laagst op 35,2% in 2015. Vlaams-rechts staat momenteel op 49,7%, onder de meerderheidsgrens van 50.

Deze combinatie bestaat uit: Nieuw-Vlaamse Alliantie, Vlaams Belang

Meerderheid vanaf 50% van de stemmen.

Peilingverloop

Laatste peiling per peiler
PeilerAandeel (%)Datum
Ipsos50,8%2026-09-15
Kantar46,1%2024-02-08
Cluster1746,8%2024-05-31
Dedicated38,8%2017-06-27
AQ Rate34,0%2014-12-05
ULB/UAntwerpen48,5%2026-04-05
iVox49,3%2024-01-22
Federale verkiezingen 2024 (Vlaanderen)47,4%2024-06-09