Vlaamse Regering

Vlaamse Regering staat momenteel gemiddeld op 51,0%, het gemiddelde van de recentste peiling van elke peiler die het afgelopen jaar actief was. De nieuwste daarvan is die van Ipsos, op 15 september 2026. Dat is een verlies van 0,4 punten sinds de laatste verkiezingsuitslag. Het peilinggemiddelde stond het hoogst op 67,0% in 2014 en het laagst op 42,0% in 2020. Vlaamse Regering staat momenteel op 51,0%, boven de meerderheidsgrens van 50.

Deze combinatie bestaat uit: Christen-Democratisch en Vlaams, Nieuw-Vlaamse Alliantie, Vooruit

Meerderheid vanaf 50% van de stemmen.

Peilingverloop

Laatste peiling per peiler
PeilerAandeel (%)Datum
Ipsos49,2%2026-09-15
Kantar45,8%2024-02-08
Cluster1744,6%2024-05-31
Dedicated53,5%2017-06-27
AQ Rate61,0%2014-12-05
ULB/UAntwerpen52,8%2026-04-05
iVox47,8%2024-01-22
Federale verkiezingen 2024 (Vlaanderen)51,4%2024-06-09